All for Joomla All for Webmasters

Türkiye’de donuk lahmacun ve pideyi farklı bir boyuta taşıyarak “Sektörde Öncü” bir kuruluş haline gelmiştir. Kurulduğundan bu yana sürekli bir gelişim içerisinde olan Ersiba, attığı stratejik ve yenilikçi adımlarla hem kendisini hem sektörünü her geçen gün bir adım öteye taşıyor

ersiba.com.tr

Lahmacun
image

Sizin için sıcacık anında lahmacun keyfi yaşamanız için ersiba dondurulmuş lahmacunlarını deneyin…

Karadeniz Pidesi
image

Karadeniz pidesinini lezzetini hiçbir pide de bulamazsınız. Pidenin lezzetli olabilmesi için fırının ısısından ,pidenin servise sunulmasına kadar geçen sürede verilen emeğe bağlıdır.

Pizza
image

Artık üretim tesisimizin devreye girmesi ile birlikte,  Pitos’u ülkemiz sınırları içerisinde daha çok tüketiciye ulaştırılacak üretim kapasitesi sağlanmıştır.

Tost Çeşitleri
image

Artık üretim tesisimizin devreye girmesi ile birlikte,  Tostu ülkemiz sınırları içerisinde daha çok tüketiciye ulaştırılacak üretim kapasitesi sağlanmıştır.

Sadece tadına doyalım…

ersiba.com.tr

0

mutlu müşteri

0

ürün çeşidi

0

alt bayi

0

üretim

0

personel

ersiba.com.tr

Sıcak Lezzetler

Hammad de temininden itibaren tüketicinin sağlığını güvence altına alan bir gıda üretim teknolojisini kullanarak, lezzetli ve pratik tadları her yerde ulşılabilir kılıyor, istediğiniz aynı lezzeti her zaman sizlerle buluşturuyoruz.

ersiba.com.tr

Sadece tadına doyalım…

Pizza ürünümüzde çeşitli bol malzemeleri dolu, hem sağlıklı hem lezzetli. Kantinlerin yeni trendi, arkadaşlarla sandviç keyfi…

Lezet Durağınız…!

ersiba.com.tr

ÜRETİM

ersiba.com.tr

Kaliteli, Standart ve Hijenik ürün üretmenin, İyi bir tesisleşmeden geçtiğini, hem tesisin hijyen olması hemde personelin bu kriterlerde üretime katkıda bulunması ile gerçekleşeceğinin bilincindedir ve bunun için gerekli bütün çalışmaları yapmıştır.

AR-GE

ersiba.com.tr

Sektörde hep bir adım önde olmayı ilke edindik. Ersiba Sandvic olarak devamlı gelişmeye AR-GE çalışmalarına odaklanan sistem yanlısı bir kuruluşuz. Değer ve Kalite yargılarımızı korumak için birçok kurumun vazgeçemeyeceği şeylerden tereddütsüz vazgeçmesini biliriz.

KALİTE - HİJYEN

ersiba.com.tr

Kaliteli, Standart ve Hijenik ürün üretirken, Müşterilerimize zamanında ve istenilen miktarda hizmet götürmenin sorumluluk ve ciddiyetinin Şirket olarak farkındayız. Doğru zamanda, doğru Müşteriye, doğru miktarda ürün ve hizmet götürmeyi prensip edindik.

 Müşterilerimiz

ersiba.com.tr

Sadece tadına doyalım…

Tostun içinde klasik pizza malzemeleri dolu, hem sağlıklı hem lezzetli. Kantinlerin yeni trendi, arkadaşlarla sandviç keyfi…