All for Joomla All for Webmasters

HAKKIMIZDA

Tostun içinde klasik pizza malzemeleri dolu, hem sağlıklı hem lezzetli. Kantinlerin yeni trendi, arkadaşlarla pitoslama keyfi...

Ersiba Hakkında

Ersiba Zaman kavramının önem kazandığı günümüzde; sürekli hareket halindeki tüketiciler için olmazsa olmaz lezzet olarak görülen Ersiba’nın başarısının sırrı, uluslararası ve ulusal kalite standartlarında ürettiği, pratik ve lezzetli ürünlerini, tüketicisinin damak zevkiyle buluşturmasında yatıyor. Kantin, büfe, kafetarya gibi toplu tüketim noktalarında; Sağlıklı ve pratik ürünlere ihtiyaç duyan tüketici grubu ile ürünlerimiz buluşturuyor.

Kendini “Sektörünün Öncüsü” olarak konumlandıran firmamız “ Türkiye’nin Pratik Lezzetler Üreticisi Olmak” misyonundan hareketle, Marmara ve Güneydoğu, Bölgelerinde Bölge müdürlüklerini kurmuş ve tüm bayiler ile kurumsal birlik sağlayarak ulusal bazda faaliyetlerinde önemli bir atılım sağladı.

Ersiba’nın en temel felsefesi olan “Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranarak, tüketici haklarını gözeterek, kaliteli ve yeni lezzetler üretme” vaadi ile tüm müşterilerimize gerçek bir iş ortağı anlayışında hizmet sunuyoruz.

Gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız ile kurduğumuz ilişkinin kalıcı olmasını önemsiyor, kalitemizden ödün vermeden her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma olmaktan gurur duyuyoruz…

ÜRÜNLERİMİZ

Lezzet kaynağı Ersiba’dan sizi bir sürpriz bekliyor !